Шановні батьки!

Інформуємо вас, що згідно з відповідними Постановами КабінетуМіністрівУкраїни, Санітарного регламенту для ДНЗ, Тимчасових рекомендацій МОЗ від 21.05.2020 року, листа Міністерства освіти і науки України 1/9-269 від 22 травня 2020 року, місцевих розпорядчих документів, наш заклад знаходиться на першому (підготовчому) етапі до відновлення своєїроботи.

На наступному тижні чекаємо комісію із представників відповідних служб (охорони здоров`я, Держспоживслужби) для проведення перевірки готовності закладу до відкриття. Якщо ми проходимо перевірку, то з 9 червня ми переходимо до другого (тестового), а відразуі до третього (основного) етапів роботи вже з нашими вихованцями.

Зі свого боку, ми намагаємося як найкраще виконати анонсовані Міністерством охорони здоров`я та Міністерством освіти та науки України вимоги до роботи закладів дошкільної освіти. Діючи виключно в інтересах дітей та з метою збереження їх здоров`я та здоров`я працівників закладу, на час адаптивного карантину в закладі будуть діяти певні обмежувальні заходи. Вони є обов`язковими до виконання для всіх, хто прийме рішення відвідувати ЗДО в умовах послабленого карантину.

Ми просимо всіх відповідально віднестися до виконання цих умов та ситуації, у якій усі ми знаходимося. Пам`ятайте, що здоров`я-це найвища цінність нашого життя!

Будьте уважні! Звертаємо Вашу увагу і наголошуємо на тому, що всі зазначені заходи прямо відповідають основним вимогам наведених вище законодавчих актів!!!

1. З 9 червня прийом дітей до закладу буде відбуватися у термін з 7.00 до 8.00 ранку на подвір`ї закладу у спеціально відведеному для цього місці. В цей час медичною сестрою закладу або вихователем буде проводитись перший (початковий) температурний скринінг із записом результату в журнал. По завершенню цього часу прийом дітей завершується! Заклад зачиняється для уникнення можливості потрапляння сторонніх осіб.

2. Батькам, або особам, що супроводжують дітей, на території закладу заборонено перебувати без засобів індивідуального захисту дихальних шляхів(маски, респіратори).

3. Під час першого (початкового) скринінгу, батьки разом із дітьми мають зберігати дистанцію не менше 1,5 метрів від іншої родини, яка перебуває на території.

4. Процедура може займати деякий час, тому враховуйте це заздалегідь.

5. Якщо температура у дітей буде вищою за 37.2 або у дитини будуть ознаки нездужання, дитина до закладу допущена не буде.

6.Приводити дітей обов`язково має хтось із членів родини й залишатися до проведення скринінгу, на сторонніх осіб залишати дитину заборонено.

7. Перед виходом до приміщення руки дітей будуть обов`язково оброблятися спиртовими антисептиками (протягом дня постійне миття рук з милом)

8. Батькам вхід до приміщень заборонений. Всі індивідуальні питання вирішуватимуться у телефонному режимі.

9. Забрати дитину батьки зможуть з 16.00 до 17.30. В цей час діти будуть знаходитись на дитячих майданчиках. Якщо є потреба забрати дитину раніше, необхідно зателефонувати вихователю та повідомити час, щоб помічник вихователя переодягнула та підготувала дитину.

10. Групи продовженого дня та група цілодобового перебування працювати не будуть через заборону зведення дітей з різних груп.

11. Приносити іграшки чи інші предмети з дому заборонено.

12. Групові кімнати, спальні будуть переформатовані таким чином, щоб діти знаходились при максимально можливому дистанціюванні (столи, ліжка, стільці на відстані).

13. Кількість дітей в групах буде обмежена, виходячи з можливостей забезпечення належних протиепідеміологічних умов.

14. Протягом дня температурний скринінг для дітей буде проводитись кожні 4 години і з відповідним записом в журнал. Також, кожні 2 години буде відбуватись обов`язкова дезінфекція приміщень, поверхонь (за відсутності дітей) та обов`язкове провітрювання протягом дня.

15. Крім того, у закладі забороняється:

- використання багаторазових (тканинних) рушників;

- м`яких іграшок;

- використання килимів з довгим ворсом;

- проведення масових заходів за участю дітей більше ніж з однієї групи за присутністю інших осіб;

- проведення батьківських зборів.

16. Процес харчування буде організований так, щоб мінімізувати кількість дітей за столом до 2 осіб.

Просимо зрозуміннямвіднестися до того, що у разі порушення протиепідеміологічних правил та дотримання основних вимог роботи закладу під час адаптовного карантину,ЗДОприпинить свою роботу.

Всім бажаємо міцного здоров`я!

Розвиваюче середовище у наймолодшій групі "Бджілка"

/Files/images/2017/rozvivayuchi_kutochki_u_grupah/Виховуємо казкою.jpg "Виховуємо казкою"
/Files/images/2017/rozvivayuchi_kutochki_u_grupah/Зима в гості завітала (1).jpg "Зима в гості завітала"
/Files/images/2017/rozvivayuchi_kutochki_u_grupah/Зима в гості завітала (2).jpg "Зима в гості завітала 2"
/Files/images/2017/rozvivayuchi_kutochki_u_grupah/Національні символи.jpg "Національні символи"
/Files/images/2017/rozvivayuchi_kutochki_u_grupah/Українське подвір\'я.jpg " Українське подвір'я"

На базі КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" відбулася сорок восьма обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду "Освіта Харківщини XXI століття" за темою "Формування життєвої компетентності дошкільника через гру як основну діяльність". У межах виставки відбулося ознайомлення з практичним досвідом упровадження сучасних підходів розвитку дитини дошкільного віку через гру. І наш заклад прийняв активну участь у даній виставці з досвідом "Години гри за темою тижня" і здобув III місце.

/Files/images/IMG_20171101_105841574_HDR.jpg/Files/images/IMG_20171101_105951341.jpg/Files/images/IMG_20171101_105958995.jpg/Files/images/IMG_20171101_110218275.jpg/Files/images/IMG_20171101_111739550.jpg/Files/images/IMG_20171101_111908023_HDR.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 424